www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MUNKATÁRS

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 763294

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk kulcsa magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Leendő munkatársunk felelős lesz a hejőkürti logisztikai központunk és a hozzá tartozó áruházak karbantartásáért, ezért pályázatot írunk ki a következő pozíció betöltésére:

Feladatok

  • a raktár zavartalan üzemelésének elősegítése
  • felelősségvállalás az épület műszaki állapotáért és a hibajavítások minőségéért
  • felmerülő karbantartási, javítási feladatok központ által meghatározott módon, megfelelő minőségben történő elvégzése
  • műszaki jellegű feladatok elvégzése a következő szakterületeken: villanyszerelés, festés, szaniter munkák, kőműves munkák, lakatos munkák, egyéb feladatok
  • javításhoz és karbantartáshoz biztosított valamennyi szerszám, alkatrész és anyag kezelése

Elvárások

  • középfokú villanyszerelői végzettséggel rendelkezik
  • jó kapcsolattartó képesség, határozott fellépés
  • precizitás, pontosság
  • műszaki beállítottság
  • megoldásorientált gondolkodásmód
  • nagyfokú szellemi és fizikai terhelhetőség, stressztűrő képesség

Amit kínálunk

  • több hónapos betanulás gondosan felépített terv alapján
  • stabil háttér, dinamikus, energikus csapat
  • változatos, színes munkakör
  • versenyképes fizetés
  • étkezési hozzájárulás (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök teljeskörű biztosítása

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük töltse ki online pályázatunkat!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja