www.cvonline.hu

Karbantartó munkatárs

  • A hirdetés 1233 napja lejárt

A Minimax több, mint 110 éve foglalkozik egyéni tűzvédelmi rendszerek fejlesztésével, termékei között pedig a legegyszerűbb tűzoltó készülékektől kezdve a legkorszerűbb automatizált tűzoltóberendezéseken át minden megtalálható. A közel 6600 kollégánk szoros együttműködésben dolgozik nap, mint nap azért, hogy a Minimax a világon mindenhol jelen legyen. Partnereink világszerte bíznak szakértelmünkben. Szeretne Ön is részt vállalni jövőbeni sikereinkben? Budapesti irodánk keres:

Az Ön jövőbeni feladatai lesznek:

  • Tűzvédelmi rendszerek karbantartása változó helyeken az ország területén
  • Gyengeáramú, esetleg csőszerelési feladatok elvégzése
  • Üzemeltetési feladatok ellátása
  • Javítási feladatok elvégzése

Amit a cég kínál:

  • Stabil háttér
  • Bér megegyezés szerint
  • Fejlődési lehetőség

Előny:

  • Gyengeáramú szerelői/karbantartói  tapasztalat
  • Német- vagy angol nyelvtudás alapfokon
  • Tűzvédelmi karbantartói szakvizsga
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerete

A betanulási időszakban a munkavégzés Budapesten és vidéken történik.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a legkorábbi munkába állás időpontjának feltüntetésével  mielőbb juttassa el az alábbi címre:

Minimax Hungaria Kft., H-1138 Budapest, Madarász Viktor u. 47-49 II.épület 6.emelet, vagy  a lenti email címre.

___________________________________________________________________Link megjelenítése__

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő