www.cvonline.hu

Karbantartó munkatárs

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.08.26.
Hirdetés azonosító: 444574

Szolnok környéki partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termelő gépek karbantartása, javítása, kiszolgálása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • 1-2 év karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német alapfokú nyelvtudás
  • Esetenként 2 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Bejárási költségtérítés
  • Cafetéria
  • Stabil, hosszú távú munkahely

Előnyt jelent:

  • Szolnok környéki lakóhely
  • Villanyszerelő végzettség és tapasztalat

Munkavégzés helye:    Szolnok környéke

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre.

Érdeklődni lehet: 06-30/349-10-37 telefonszámon.