www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 22 napja lejárt

KARBANTARTÓ MUNKATÁRSAT

keres.

A nemzetközi Holiday Inn szállodalánc négycsillagos magyarországi szállodája a főváros kapujában, az M1-M7 autópálya bevezető szakasza mellett található. Üzletembereknek és turistacsoportoknak nyújt szállást, illetve konferenciatermei révén a környékbeli cégek kedvelt rendezvényhelyszíne.

Főbb feladatok:

  • javítási, hibaelhárítási, megelőző karbantartási munkák szakszerű elvégzése
  • javítások, karbantartások dokumentálása
  • külső karbantartó cégekkel való kapcsolattartás (ajánlatok bekérése, szakmai véleményezése, munkák megrendelése, ellenőrzése, átvétele)

Elvárások:

  • villanyszerelő szakma
  • épület karbantartásban és üzemeltetésben szerzett több éves gyakorlat
  • készenlétes munkaidő-beosztás vállalása
  • számítógép felhasználói szintű kezelése (MS Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • határozott, ugyanakkor udvarias viselkedés
  • megbízhatóság
  • kulturált, kellemes megjelenés

Előny:

  • hangosításban, hangtechnikában szerzett jártasság
  • szállodai munkatapasztalat
  • alapfokú angol vagy német nyelvtudás

Szállodánkról további információkat a www.hibudhotel.hu oldalon talál.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével várjuk az alábbi email címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő