www.cvonline.hu

Karbantartó munkatárs

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1077419
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése 15 éve alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal vegyipari partnercégünknek keresünk karbantartó munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Karbantartást ütemezési csoport által megszervezett munkák végrehajtása, figyelembe véve az üzemzavarok elhárításának prioritását
  • Az ellátórendszerek folyamatos ellenőrzése, elszámolási mérők adatainak rögzítése
  • Az előírt dokumentumok folyamatos és naprakész vezetése a cGMP előírásai alapján

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő, elektroműszerész, mechanikai műszerész, kazánkezelői szakképesítés)
  • Legalább 1 éves ellátó rendszerek üzemeltetésében, karbantartásában szerzett gyakorlat
  • SAP kezelési gyakorlat

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.