www.cvonline.hu

Karbantartó munkatárs

  • A hirdetés 392 napja lejárt

A 23. éve Magyarországon jelenlevő Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében csömöri (Budapest határán) munkahelyre keresünk gépész gyakorlattal rendelkező

karbantartó munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Épületgépészeti rendszerek karbantartása
  • Kapuk, ajtók, általános gépészet, klíma technika
  • Ezermester feladatok

Elvárások:

  • Minimum középfokú gépész vagy villamos végzettség
  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat.
  • Jó szervezőkészség, pontosság, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, kiváló diplomáciai érzék, párhuzamos feladatok elvégzésére való képesség
  • Előny: Ezermester gyakorlat, illetve ajtó (lakatos) és kapurendszer karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • azonnali belépés

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő