www.cvonline.hu

Karbantartó munkatárs

  • A hirdetés 299 napja lejárt

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termelő berendezések zavartalan működésének biztosítása
  • Épületgépészeti berendezések zavartalan működésének biztosítása
  • Hibaelhárítás
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

  • Legalább villanyszerelő szakmunkás végzettség, egyéb szakirányú végzettség
  • Minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Karbantartó munkatárs” jeligével küldje el az alábbi e-mail címre.

További információ: +36 30 412 7676; +36 1 550 0109

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő