www.cvonline.hu

Karbantartó munkatárs (Lajosmizse)

Régió:

Bács-Kiskun

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 808660
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal lajosmizsei telephelyű multinacionális partnercégünk számára keresünk Karbantartó munkatársat!

Feladatok:

  • PLC  vezérlésű gépek (fröccs, prés) elektromos, mechanikai, pneumatikus, hidraulikus karbantartása, hibakeresés, gyors és pontos hibajavítás.
  • Épületkarbantartás
Munkaidő: 3 műszakos munkarendben, műszakrend szerint: 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00.

Elvárások:

  • Erős áramú képesítéssel rendelkező, elektroműszerész vagy elektrotechnikus végzettség
  • Pneumatika és hidraulika ill. PLC vezérlések ismerete, javítási tapasztalat
  • Min. 2 év karbantartói tapasztalat
  • Jó munkabírás
  • Rugalmasság és jó stressz tűrő képesség

Előnyt jelent:

  • Gumi és/vagy műanyag fröccsöntő cégnél szerzett tapasztalat
  • Német nyelv társalgás szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Multinacionális stabil háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem: fix alapbér, teljesítménybér és cafetéria
  • Megegyezés szerint letelepedési támogatás vagy utazási költségtérítés

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá magyar nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével a honlapunkon történő regisztráció után: Link megjelenítése.

Kategória
Mérnök / Műszaki