www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 431 napja lejárt

Multinacionális partnerünk Közép – Magyarország egyik kiemelkedő vállalata, amely már 1990 óta jelen van országunkban. Az elmúlt évtizedekben, mint, munkáltató több elismerő díjat is kiérdemelt a kiváló munkakörlényeket, fejlődési lehetőségeket, támogató és családias légkört biztosító attitűd miatt.

Feladatok:

►    Az adott gyártósor megbízhatóságának biztosítósítása gépészeti vagy vezérléstechnikai oldalról,

►    A karbantartási irányelvek és stratégia követése,

►    Hibák feltárása és megoldása,

►    Különböző költségcsökkentési és folyamatoptimalizálási intézkedések meghozatala,

►    Együttműködés a társosztályokkal új beruházások megvalósításán,

►   A műszakos gépkezelői és villanyszerelői csapattal való együttműködés és fejlesztésük.

Elvárások:

►    Befejezett Bsc vagy Msc szintű gépész-, villamos- vagy automatizálási mérnöki tanulmányok,

►    Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,

►    Folyamatos fejlődési és fejlesztési lehetőség keresése,

►    Önálló munkavégzési képesség,

►    Vállalja a műszakos munkarendet a betanulás idején (max. 6 hónap).

Amit Kinál:

►    Pörgős, magas technológiai színvonalú gyártókörnyezetben, egymást támogató légkörben történő munkavégzés,

►    Folyamatos képzések, és fejlődési lehetőség,

►    Költözés esetén letelepedési támogatás.

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Helyek Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő