www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 565 napja lejárt

Karbantartó mérnök #320
Robert Bosch Power Tool Kft.

Feladatok:

  • Munkabiztonsági, minőségi, kiszállítási, karbantartási és költség célok elérése
  • Karbantartási tevékenységek megtervezése
  • Karbantartási dokumentumok elkészítése, frissítése
  • Karbantartási előírások kidolgozásában történő aktív részvétel a TEF 1 csoporttal
  • Napi karbantartási, hibaelhárítási tevékenység támogatása
  • A területét érintő technikai veszteségek elemzése, gyökérokok feltárása, javító intézkedések kidolgozása
  • Megelőző karbantartási tevékenység megtervezése, végrehajtásának koordinálása
  • Napi Point-Cip megbeszélésen történő aktív részvétel
  • Karbantartó technikusok fejlesztése, támogatása

Elvárások:

  • Gépész vagy villamosmérnöki végzettség
  • Automatizált gyártó sorok jaíitásában, karbantartásában való jártasság
  • PLC ismeretek (Rexroth, Siemens, Omron)
  • Szervóhajtások ismerete
  • Analóg és digitális szenzortechnikai ismeretek
  • Pneumatikai és hidraulikai ismeretek
  • CAD software-ek ismerete
  • Gépek biztonságtechnikai előírásainak ismerete (Vonatkozó szabványok ismerete)
  • Karbantartási tervek, dokumentációk elkészítésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló probléma megoldó képesség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előny:

  • Német nyelv ismerete

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol