www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 970111

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) telepítése, üzembe helyezése
  • Gyártóeszközök karbantartása, karbantartási dokumentációjának kidolgozása
  • A tartalék alkatrészek és szerszámok beszerzése
  • Műszaki dokumentációk kezelése

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy automatizálási mérnök végzettség
  • Automatizálási terülten szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • PLC ismeretek, robotprogramozási ismeretek
  • Gépipari általános és pneumatikai ismeretek
  • Jó technikai szemlélet, manuális készség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK, Veszprém megye