www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 957208

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) telepítése, üzembe helyezése
  • Gyártóeszközök karbantartása, karbantartási dokumentációjának kidolgozása
  • A tartalék alkatrészek és szerszámok beszerzése
  • Műszaki dokumentációk kezelése

ELVÁRÁSOK

  • Villamosmérnök vagy automatizálási mérnök végzettség
  • Automatizálási terülten szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • PLC ismeretek, robotprogramozási ismeretek
  • Gépipari általános és pneumatikai ismeretek
  • Jó technikai szemlélet, manuális készség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye