www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.08.08.
Hirdetés azonosító: 956056
lejárt

Német tulajdonú, multinacionális vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gépek, berendezések működésének biztosítása, pneumatikus egységeinek javítása
  • A karbantartás megtervezése és felügyelete
  • Megelőző karbantartási munkálatok elvégzése
  • Anyag és eszközigények összeállítása
  • Árajánlatkérés, megrendelések lebonyolítása
  • Új technológiák áttelepítésében való közreműködés
  • Javaslattétel a minőség és a termelékenység javítása érdekében

Elvárások:

  • Villamos-vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalata, De pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • Megfelelő MS Office ismeret (Előny: Cad és integrált termelésirányítási rendszer ismerete)
  • Tervezési ismeretek, műszaki rajzolvasás
  • Önálló és pontos munkavégzés

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, nyelvtanulási lehetőség
  • Külföldi kiküldetések
  • Kiemelt juttatási csomag+prémiumok és cafeteria

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje át fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a megpályázott munkakör megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu