www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 552 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
•Karbantartási tervek felülvizsgálata, szükség esetén változtatása
•Felügyelt berendezések megelőző és hibaelhárító karbantartói tevékenysége
•Gyengepont elemzés kivitelezése
•Szükséges dokumentáció elvégzése, törzsadatok karbantartása
•Költségkeret folyamatos felügyelete
•Beruházások támogatása, projektek vezetése

Elvárások:
•Felsőfokú gépészmérnöki, vagy villamosmérnöki végzettség
•1-2 éves szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás
•Nyitott, proaktív személyiség

Amit kínálunk:
•Stabil nemzetközi hátterű cég
•Kiemelkedő juttatási csomag
•Hosszú távú karrierlehetőségek

Munkavégzés helye:
•Csongrád megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő