www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 799 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Békéscsabai telephelyünkre, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezésüket:

Karbantartó mérnök

Feladata:

  • A jóváhagyott költségterv alapján a termelő berendezések karbantartási tervének kidolgozásában való aktív részvétel és annak végrehajtása, végrehajtatása a beosztotti állomány irányításával.
  • Javaslattétel a biztonságos üzemeltetéshez és karbantartásához szükséges pótalkatrészek, műszerek, anyagok beszerzéséhez, készletezéséhez.
  • A termelő és tesztberendezések részletes karbantartási tervének kidolgozása, valamint a rajzdokumentációk és gépkönyvek kezelése, nyilvántartása.
  • Aktív részvétel minden jelentősebb üzemelő berendezéstípusra a biztonságos üzemeltetését segítő Hibamód és Hatáselemzések (FMEA) folyamatában.
  • A karbantartás területén az irányítása alá tartozó fizikai állomány tevékenységének hatékonyság orientált irányítása, a munkafeladatok megszervezése a kidolgozott karbantartási terv alapján, ellenőrzése, szakmai továbbképzésükre javaslat kidolgozása

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Minimum 2 év releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol