www.cvonline.hu
Karbantartó mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.05.01.
Hirdetés azonosító: 925728
lejárt

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártósori, termelő berendezések, felügyeleti rendszerek zavartalan működésének biztosítása, ellenőrzése, dokumentálása
  • A napi műszaki problémák megoldásánál segítségnyújtás, felelős döntéshozatal azok elhárításának módjáról
  • Az ismétlődő géphibák okainak feltárása, megelőző intézkedések kidolgozása és gyakorlatba való átültetése
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása
  • Oktatási anyag készítése, segítségnyújtás a karbantartók számára
  • Gyártósori szoftverek kezelése, paraméterek igazítása a gyártáshoz
  • Kapcsolattartás a mérnökség, informatika, karbantartás közt

Elvárások:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Vezérléstechnikai és automatizálási ismeretek
  • 5S, Lean ismeretek és tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunka
  • Jó probléma felismerő és megoldó készség
  • Önálló döntéshozatal, felelősségteljes munkavégzés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.