www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 852 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Élelmiszeripari gyártó és csomagoló gépek, gépsorok üzemeltetése, karbantartása, felújítása, fejlesztése
  • Beruházások előkészítésében való részvétel, tervezés, kivitelezés

Elvárások:

  • Gépész-, vagy villamosmérnök / üzemmérnök végzettség
  • CAD rajztudás
  • Alapszintű PLC programozói ismeretek
  • Angol nyelv felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Villanyszerelő és elektronikai műszerész szakma ismerete

Amit kínálunk:

  • Sokszínű munka

  • Barátságos munkahelyi légkör

  • Korszerű gépek

  • Kihívások

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Békéscsaba
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő