www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 897176
Link megjelenítéseimages/editor/20080407133906.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves nemzetközi hátterű vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Gépészeti és egyéb karbantartó munkák előkészítése, tervezése, kivitelezése és koordinálása
  • A karbantartási munkák műszaki tartalmának meghatározása
  • Versenykiírások megfogalmazása, versenyeztetés műszaki segítése
  • Kivitelezés és a végrehajtás irányítása és műszaki ellenőrzése
  • A karbantartási munkákkal kapcsolatos hatósági ügyintézések műszaki támogatása, eljárásokban való részvétel
  • A karbantartási feladatok műszaki dokumentálása, és a pénzügyi dokumentáláshoz szükséges műszaki segítség nyújtása
  • Fejlesztések beüzemelésének támogatása

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki felsőfokú, gépészmérnöki végzettség
  • Karbantartási/beruházási ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, elhivatottság

ELŐNYT JELENT

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP)
  • Műszaki ellenőri papírok, hatósági képzések tanfolyamok
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel
  • Innovatív szakmai munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • Szakmai továbbképzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Versenyképes kompenzációs csomag: 13. havi fizetés, mozgó bér, cafeteria, biztosítás, munkába járás biztosítása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678