www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 889244

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártástechnológiai karbantartás támogatása, dokumentálás, anyaggazdálkodás
  • Technológiai kiegészítő-, és épületgépészeti rendszerek karbantartása, bővítése, fejlesztése
  • Döntéshozatal szakmai alapú támogatása
  • Erőforrás gazdálkodás elősegítése
  • Kivitelezői-, felújítási- és géptelepítési folyamatok koordinálása, külső-belső kapcsolattartás
  • Műszaki folyamatok működtetése

Elvárások:

  • Gépész üzemmérnöki (BSC) végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office és AutoCAD 2D ismeret
  • Társalgási szintű angol (esetleg német) nyelvismeret
  • 1-3 év szakmai gyakorlat

Előny:

  • Mechatronikai szakirányú képesítés
  • Karbantartó szakirányú végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Munkavégzés helye:

  • Vác

Egyéb:

  • Munkaidő: Teljes munkaidő

Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése