www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 692 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk az európai gyártás központja, az autóipar stabil vállalkozása, melynek vevői a világ nagy autógyárai

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A gyártó berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
Állásidő elemzések készítése, javító intézkedések, fejlesztési feladatok
A megelőző karbantartások tervezése, ütemezése
A karbantartási költségek kontrollja
Pótalkatrészek rendelkezésre állásának biztosítása
Gépmeghibásodások okainak feltárása és javítása, jelentések készítése

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több éves releváns tapasztalat gyártási környezetben
Gépipari tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség ( gépész, villamos vagy mechatronikus)
Munkanyelv szintű angol nyelvtudás

ELŐNY:

CNC gépek ismerete (programozás és/vagy pneumatikai, hidraulikai ismeretek)
PLC programozói ismeretek

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Dunántúl, Budapest vonzáskörzete, autópálya mellett

AMIT KÍNÁLUNK:

Egyéb juttatások (bonus, bejárás támogatás, cafeteria)

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1168 megjelölésével.

Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő