www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 809 napja lejárt

Nemzetközi hátterű autóipari gyártó vállalat megbízásából keresünk

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása: megelőző karbantartások tervezése, állásidő elemzések, javító intézkedések;
  • Karbantartási költségek kontrollálása;
  • Fejlesztési feladatok;
  • Karbantartó technikusok szakmai támogatása, irányítása;
  • Eljárások, munkautasítások készítése;
  • Kapcsolattartás alkatrész beszállítókkal, szervizekkel.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Gépészmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség;
  • Több éves szakmai gyakorlat NC/CNC gépek karbantartásában;
  • Erős angol nyelvismeret;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • 2D; 3D tervez_program ismerete (AutoCAD; CATIA);
  • Jó elemző képesség;
  • Stressztűrő képesség;
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre.

Előnyt jelent:

  • PLC programozói ismeretek;
  • Robot, CNC programozói ismeretek;
  • Karbantartás szakirányú végzettség;
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete;
  • Munkavégzés ISO/TS környezetben.

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete

Szükséges:

Az álláshoz mindenképpen saját személygépkocsi szükséges.

Adatkezelési nyilvántartási szám:
NAIH-72575/2014

Közvetítési nyilvántartási szám:
5634-2/2010-5500

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő