www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 870905

A világ egyik legnagyobb ipari alapanyag és nyersanyag beszállítója, Magyarországon fő tevékenységként gabonafélék, takarmány alapanyagok nemzetközi kereskedelmével foglalkozó partnercégünk csapatának erősítéséhez keresünk Karbantartó mérnök kollégát

Feladatok:
  • A megbízhatóság központú karbantartási filozófia képviselete,
  • Karbantartási stratégiák kialakítása és bevezetése,
  • Szoros együttműködés az üzemekkel, karbantartókkal és a planner-rel,
  • A veszteségek elemzése, fejlesztési lehetőségek beazonosítása,
  • Fejlesztési tevékenységek vezetése, támogatása,
  • Karbantartási folyamatok fejlesztése,
  • Karbantartási rendszer és feladatok hatékonyságának értékelése,
  • Tervező és karbantartási csoport támogatása,
  • Tréninganyagok készítése és tréningek lebonyolítása.
Elvárások:
  • Karbantartásban szerzett legalább 3 év mérnöki tapasztalat,
  • Folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Társalgási szintű aktív angolnyelv-tudás.
Amit kínálunk:
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Foktő
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Bács-Kiskun megye.
Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Bács-Kiskun