www.cvonline.hu
Karbantartó mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.10.14.
Jelentkezési határidő: 2014.10.15.
Hirdetés azonosító: 866642
lejárt

(Bács-Kiskun)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező az élelmiszeripar szektorban működő Bács-Kiskun megyei ügyfelünk megbízásából keresünk AZONNALI KEZDÉSSEL munkatársat az alábbi munkakörre:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:

- Mérnöki oldalról támogatja a napi karbantartási folyamatokat
- Együttműködik a karbantartó csapattal és az üzem többi egységével
- Gép hatékonyságra, állásidőre vonatkozó elemezéseket készít
- Részt vesz a TPM rendszer tovább fejlesztésben
- Kezeli a karbantartási rendszert és tervet
- Oktatásokat tart a karbantartó és egyéb termelés támogató csapatok számára

Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye

Követelmények
A megfelelő jelölt rendelkezik:
- Felsőfokú műszaki végzettséggel (előny gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség)
- Karbantartásban/gyártástámogatásban/folyamatmérnökként szerzett legalább 3 év mérnöki tapasztalattal
- Folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalattal (TPM, Lean, Six Sigma, 5S, KanBan alapos ismeret)
- Társalgási szintű aktív angolnyelv-tudással (szóban és írásban egyaránt)
- Talpra esett, önálló személyiség

Előny:
- Rezonancia mérésekkel és elemzésekkel kapcsolatos tapasztalatok.