www.cvonline.hu

Karbantartó Mérnök

  • A hirdetés 1167 napja lejárt

Mérnökségi osztályunk dinamikus csapatába keresünk karbantartó mérnök munkatársat.

 Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Az Oerlikon globálisan technológiai vezető szerepet tölt be a félvezetők gyártásában és adattároló iparban. Folyamatos innovációs megoldásainkkal hozzájárulunk az új technológiák fejlesztéséhez.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

Feladatok

–  Irányítja a szükséges preventív karbantartási feladatok elvégzését és a szükséges operatív karbantartási, hibaelhárítási folyamatokat

–  Ellenőrzi az elvégzett feladatok dokumentációját.

–  Gépek, eszközök karbantartási tervének kialakítása

–  Pótalkatrész menedzsment

–  Gépek, új technológiák telepítése, tesztelése

–  Külső partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás

–  Javítási folyamatok technikai támogatása

–  Karbantartási költségek csökkentése, optimalizálása

–  Karbantartási csoport koordinálása, irányítása

Elvárások

–  Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök)

–  Minimum 2 éves karbantartási területen szerzett tapasztalat

–  Kiválóan szervezett, ön-motivált egyéniség

–  Nagyfokú rugalmasság és probléma megoldó készség szükséges

–  Erős számítógépes ismeretek

–  Nyitott a folyamatos képzésekre és fejlődésre

–  Jó szóbeli és írásos kommunikációs készségekkel rendelkezik

–  Kommunikációs szintű Angol nyelv tudás szükséges

Amit  kínálunk

–  Dinamikus csapat, nemzetközi környezet

–  Folyamatosan kihívásokkal teli szakmai fejlődési lehetőség

–  Versenyképes javadalmazási csomag

Jelentkezni Angol és Magyar nyelvű önéletrajzzal a megadott email címen lehet.

Oerlikon Eldim (HU) Kft. Határ út 1/C

4031 Debrecen

Hungary

Link megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol