www.cvonline.hu

We are looking for a
Karbantartó mérnök

FELADATOK:

  • Hengerműi területi karbantartási tevékenységek irányítása és szervezése
  • Hengerműi berendezések megbízható működésének biztosítása, meghibásodások elemzése
  • Karbantartási riportok, elemzések készítése, elemzések alapján szükséges beavatkozások, ellenintézkedések meghatározása
  • A berendezések megbízhatóságát növelő fejlesztések, beruházások kezdeményezése, koordinálása
  • Minőségtechnikák, módszerek használata, alkalmazás szintű ismerete

ELVÁRÁSOK:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodás, csoportban való munkavégzés képessége
  • Proaktív, határozott fellépés

ELŐNY:

  • Hengerlési és hengerműi berendezések ismerete

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

If you are interested in this position, please apply at your earliest convenience:
Alcoa career page