www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 1239 napja lejárt

Nemzetközi nagyvállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Karbantartó mérnök

Feladatok:

  • A karbantartás vezető támogatása a mechanikus karbantartói feladatokban és beruházási projektekben
  • Részvétel
    • az eseti hibaelhárítási folyamatokban
    • a napi/heti és eseti ellenőrzési listák készítésében, végrehajtásában és végrehajtatásában
    • a munkautasítások és karbantartási tervek készítésében
  • A műszakos karbantartók munkájának támogatása / irányítása, képzésük, szakmai felügyeletük
  • A gyári technológiát, épületgépészetet érintő megelőző karbantartási munkák tervezése és levezénylése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, gyártókkal
  • A karbantartáshoz szükséges mindennemű mechanikus tartalék alkatrész és segédanyag beszerzése, a költségek precíz tervezése és nyilvántartása
  • A karbantartás vezető támogatása új beszerzési források felkutatásában
  • A műszaki raktári rendszer működtetése (pl.: raktári rend, címkézések, bevételezés, anyagkiadás, leltár, nyilvántartás, stb.)
  • A termelés támogatása a műszaki színvonal fenntartása és az operátorok képzése által
  • TPM (WCM) feladatok végzése

Elvárások:

  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség, gépészmérnök, karbantartó mérnök képesítés
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (Windows, Office, CAD program ismerete)
  • Pontos, precíz munkavégzés, határozottság
  • Kezdeményező, proaktív hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem, szakmai fejlődés iránti igény
  • Magas fokú stressz tűrő képesség, terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Heves megye /Eger vonzáskörzete/

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, részletes szakmai önéletrajzát „Karbantartó mérnök” jeligével küldje el az alábbi e-mail címre.