www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 1133 napja lejárt

Jelige: 2014_EB_ENG_TEF

Feladatok:

  • Az eBike/Generátor gyártósorok karbantartásának tervezése, fejlesztése
  • Gyártás során felmerülő műszaki problémák megoldása
  • A TPM és karbantartási rendszer működtetése, folyamatos fejlesztés
  • A gyártósorokon végzendő műszaki változtatások elvégzése
  • Műszaki dokumentáció kezelése

Amit elvárunk:

  • Villamosmérnöki/ mechatronikai- vagy gépészmérnöki felsőfokú végzettség
  • Karbantartásban szerzett tapasztalat termelői környezetben
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség, problémamegoldó rendszerek ismerete (8D, Ishikawa, 5why)
  • Jó szervezőkészség
  • AutoCAD és EPLAN ismeretek

Az Ön sikertörténete hol kezdődik? Jelentkezzen most!

Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az általam a jelentkezés során megadott személyes adataimat (továbbiakban: adatok) a társaság munkaerő toborzási tevékenysége céljából az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv. rendelkezéseivel összhangban kezelje. Az adatok a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. humán erőforrás osztályának, valamint a jelentkező képzettségének és tapasztalatának megfelelő szakmai szervezeti egységnek, illetve a szakmai alvállalkozóknak a munkatársai ismerhetik meg. A Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az adatokat szakmai alvállalkozóinak továbbíthatja. Az adatokat, amennyiben Ön azok törlését korábban nem kéri, a rendelkezésre bocsátástól számított 5 (öt) év múlva töröljük.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő