www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 801376

Link megjelenítéseimages/editor/1339506073.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk Vác-Balassagyarmat térségében működő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve tevékenykedik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK

  • Karbantartási tevékenységek szervezése, karbantartási programok kialakítása és implementációja.
  • Az emberi és anyagi erőforrások hatékony szervezése a karbantartás terén. (~20 fős karbantartói csapat).
  • Segítséget nyújt bonyolult gyártási problémák elemzésében és megoldásában.
  • Támogatja a minőségbiztosítási rendszer kialakítását és működtetését

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki / műszaki felsőfokú végzettség, ezen belül gépész-vagy villamosmérnöki végzettség előny
  • Vezetői képesség és tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • CNC megmunkáló gépek ismerete
  • Komplex mechanikus és elektromos rendszerek ismerete
  • Precíziós termékek forgácsolásának és összeszerelésének ismerete
  • Energikus csapatjátékos attitűd
  • Személyközi kapcsolatokban hatékonyság

ELŐNYT JELENT

  • Autóipari tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Korrekt alapfizetés, teljesítmény bónusz, bejárás költségszintű támogatása, cafeteria
  • Munkavállaló-barát környezet, fejlődés elősegítése és támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Vác-Balassagyarmat térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK, Vác-Balassagyarmat térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése