www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 801318

Link megjelenítéseimages/editor/1322952077.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk – Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító vállalat – számára keresünk olyan pályázót, az alábbi munkakörbe, aki felelős a
 HR folyamatok és eljárások teljeskörű működtetéséért a hozzá tartozó szervezeti területeken::

FELADATOK

  • Megelőző karbantartási tervek és kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, aktualizálása a felelősségi körbe tartozó gyártóberendezésekre vonatkozóan
  • A tervszerű karbantartási tevékenység előkészítése, a végrehajtás szakmai felügyelete
  • A karbantartási és javítási munkák anyag-, és alkatrészszükségletének biztosítása
  • A karbantartási és a gyártási folyamat mérőszámainak (KPI) rendszeres elemzése alapján a karbantartást érintő veszteségcsökkentő intézkedések kidolgozása, ezek bevezetésének koordinálása
  • Szakmai segítségnyújtás a karbantartó technikusoknak és a gépbeállítóknak, a felmerülő műszaki problémák hatékony elhárítása érdekében
  • Részvétel az új karbantartók szakmai betanításában, integrálásában
  • Részvétel az új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében
  • A gyártósorokra érkező új termékek technikai bevezetésének támogatása műszaki oldalról
  • Karbantartási dokumentációk kezelése
  • Részvétel a TPM Workshop-okban
  • Beszállítókkal való rendszeres kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy villamos mérnöki)
  • Minimum 1 éves tapasztalat a karbantartásban
  • Minimum társalgási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • A gyártósori technológiai folyamatok alapos ismerete
  • Erős pneumatikai és mechanikai ismeretek
  • Erős számítástechnikai ismeretek (felhasználói szinten)
  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat előnynek számít
  • Rendszerközpontú gondolkodásmód

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése