www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 998 napja lejárt

Stabil, dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk az alábbi pozícióba várja a jelentkezőket:

 Megbízónk hosszú távú, stabil munkalehetőséget és kihívásokban gazdag munkakört nyújt az új kolléga számára.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gyártóberendezések karbantartásának szervezése, felügyelete
  • Folyamatos üzemvitel biztosítása
  • Karbantartási tervek készítése
  • Karbantartási folyamat optimalizálása
  • Karbantartók munkájának támogatása
  • Hibacsökkentő intézkedések lefolytatása, TPM

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépész vagy egyéb műszaki)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Speciális, fejlett technológia
  • Kihívásokban gazdag munkakör
  • Szakirányú képzések
  • Külföldi betanulás
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő