www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 1119 napja lejárt

Partnerünk bővülő, multinacionális autóipari beszállító. A folyamatos fejlődés és vevői elégedettség biztosítására keressük új munkatársukat az alábbi komplex feladatra

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Karbantartási tervek készítése, folyamatos aktualizálása
Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
Alkatrészrendelések előkészítése Projektfeladatok ellátása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Néhány éves gyártási környezetben szerzett tapasztalat hasonló munkakörben
Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök)
CNC, PLC gépek karbantartásában szerzett gyakorlat
Megmunkálási gépek karbantartási tapasztalata
Megelőző karbantartási technikák ismeretek
Kommunikációs angol és/vagy német nyelvtudás

ELŐNY:

Autóipari tapasztalat
TPM ismeret
Projekt tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR971 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.