www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.22.
Jelentkezési határidő: 2014.08.21.
Hirdetés azonosító: 751490

Pozíció leírása / Job description

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keressük leendő munkatársukat az alábbi munkakörbe:
Karbantartó mérnök.

Feladatok:

- Berendezések karbantartási munkáinak szervezése, mérnöki támogatása
- A berendezésekkel kapcsolatos hibák feltárása, ellenintézkedések meghozatala
- A karbantartási terv ellenőrzése, végrehajtatása
- Együttműködés a beszállítókkal és a társszervezetekkel
- A karbantartási feladatok dokumentálása, ellenőrzése
- A javítási munkálatok elemzése

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
- Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a