www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 1139 napja lejárt

Partnercégünk, Nyugat- Magyarország egyik legnagyobb létszámot foglalkoztató munkáltatója, elektronikai alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Piaci pozíciójuk megerősítése és a vevői igényeknek való megfelelés érdekében várjuk pályakezdő pályázók jelentkezését is az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • gépek rendelkezésre állásásnak biztosítása
  • karbantartási tervek készítése
  • megelőző karbantartások tervezése, ellenőrzése, gépi hibaelhárítás
  • karbantartók oktatása
  • tartalék alkatrész felhasználás kontrollálása
  • kisebb gépépítési/gépfejlesztési projektekben való részvétel
  • kapcsolattartás gép gyártókkal, gépbeszállítókkal
  • beruházási- és költség tervek nyomon követése

Elvárások:

  • gépészmérnök végzettség
  • automata gépek karbantartásában, karbantartás szervezésében szerzett tapasztalat
  • gyakorlat karbantartási utasítások és tervek készítésében
  • számítógépes tervező, rajzoló software-ek ismerete (pl.: AutoCAD, Pro Engineer)
  • sorozatgyártásban szerzett karbantartói/karbantartó mérnöki tapasztalat előny
  • autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • PLC, pneumatikai, 5S, Lean ismeret előny
  • kommunikációképes angol/német nyelvtudás
  • megbízhatóság, precizitás, pontosság

Munkavégzés helye: Vas megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven az alábbi e-mail címre.

Helyek Zala
Veszprém
Győr-Moson-Sopron
Vas
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő