www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 745583
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal partnercégünk részére keresünk fekete ellátó rendszerek és szellőztető rendszerek karbantartó mérnök munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • fűtés, szellőzés és légkondícionáló rendszerek karbantartása, felügyelete
  • kapcsolatos problémák megoldása
  • mérnöki feladatok ellátása, projekt tervezése, értékelése, tesztelése
  • helyi projektek nyomon követése
  • dokumentáció
  • együttműködés más részlegekkel
  • áramlástan, termodinamika és mechanikai vizsgálatok
  • alapvető szerkesztési elvek, ipari berendezések, közművek és csőrendszerek ismerete

Elvárások:

  • Mechanikus, elektromechanikus mérnök végzettség
  • Minimum 3 éves műszaki, karbantartási, építési, termelési tapasztalat
  • AutoCAD szoftver ismeret és tapasztalat
  • Jó együttműködő készség és teherbíró készség
  • Csapatjátékos személyiség
  • aktív angol nyelvhasználat

Előnyt jelent:

  • gyógyszeripari, karbantartási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kellemes munkahelyi légkör
  • kiemelt bérezés+ cafetéria

Jelentkezni regisztráció után a Link megjelenítése oldalon lehet fényképes önéletrajzzal.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Kategória
Mérnök / Műszaki