www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 985 napja lejárt
Nemzetközi hátterű autóipari termelő vállalat megbízásából keresünk Karbantartó mérnököt Budapest vonzáskörzetébe.

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladat:
  • A gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása: megelőző karbantartások tervezése, állásidő elemzések, javító intézkedések;
  • Karbantartási költségek kontrollálása;
  • Fejlesztési feladatok;
  • Karbantartó technikusok szakmai támogatása, irányítása;
  • Eljárások, munkautasítások készítése;
  • Kapcsolattartás alkatrész beszállítókkal, szervizekkel.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség

Tapasztalat:

Elvárás:

  • Gépészmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség;
  • Több éves szakmai gyakorlat NC/CNC gépek karbantartásában;
  • Erős angol nyelvismeret;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • 2D; 3D tervezőprogram ismerete (AutoCAD);
  • Jó elemző képesség;
  • Stressztűrő képesség;
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre.

Előny:

  • PLC programozói ismeretek;
  • Robot, CNC programozói ismeretek;
  • Karbantartás szakirányú végzettség;
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete;
  • Munkavégzés ISO/TS környezetben.

A céghez való bejáráshoz saját gépjármű szükséges!

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Egyéb: Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete.

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: E01km

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés