www.cvonline.hu
Karbantartó mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2017.12.15.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1239001

Kecskeméten található multinacionális autóipari partnercégünk megbízásából tapasztalt mérnököt keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Megelőző és napi karbantartási tervek elkészítése
  • A gyártó gépek rendelkezésre állásának biztosítása
  • Karbantartók oktatása, munkájuk koordinálása
  • Gépépítési, gépfejlesztési projektekben való részvétel
  • Gyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Tartalék alkatrész felhasználás figyelemmel kísérése
  • Beruházási- és költség tervek nyomon követése
  • Karbantartási rendszer fejlesztése
  • Gép hatékonyságára, állásidőkre, hibaokokra vonatkozó elemzések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, mechatronika, automatizálás)
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Gyártó környezetben szerzett minimum 2 éves releváns munkatapasztalat
  • Karbantartási utasítások és tervek készítésében szerzett gyakorlat
  • MS Office ismeret

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Kihívást jelentő feladatok és fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, bővülő csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.