www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Szeretne egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Fontos számára a folyamatos fejlődés lehetősége? Jelentkezzen hozzánk. Elektronikai termékeket gyártó vállalatunk keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Felelősségi körök:

Gyártási folyamatok szervezése, megvalósítása és fenntartása

·       A gyártás támogatása takarékossági intézkedésekkel

·       KPI teljesítménymutatók használata a gyártás során

·       Gyártásban felmerülő problémák vizsgálata és megoldások ajánlása

·       A beruházásokhoz és a karbantartáshoz szükséges gyártási dokumentáció elkészítése

·       Ajánlások készítése a gyártási költségek csökkentésére, új gyártási berendezések segítségével, a berendezések teljesítményének javításával

·       A meglévő működés folyamatos fejlesztése a jobb minőség, a termelékenység, a hatékonyság és a költségmegtakarítás érdekében

Képesítések és tapasztalatok:

·       Villamos- vagy gépészmérnöki diploma

·       2-4 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

·       Angol középfokú nyelvtudás

·       Gyártásban szerzett munkatapasztalat

·       Lean eszközök és az ISO módszer ismerete

Szükséges kompetenciák:

·       Felelősségteljes, magabiztos és rugalmas hozzáállás a munkához

·       Rugalmasság és kiváló problémamegoldó készség

       Folyamat- és célorientált beállítódás; hajlandóság változások bevezetésére

Amit megbízónk nyújt:

Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet

Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

·       Jász-Nagykun-Szolnok-megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.