www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 11 napja lejárt

Japán anyavállalattal rendelkező, stabil hátterű autóipari partnerünk számára keresünk a folyamatos fejlődésre nyitott, precíz szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása: megelőző karbantartások tervezése, állásidő elemzések, javító intézkedések

  • Karbantartási költségek kontrollálása

  • Fejlesztési feladatok

  • Karbantartó technikusok szakmai támogatása, irányítása

  • Eljárások, munkautasítások készítése

  • Kapcsolattartás alkatrész beszállítókkal, szervizekkel

Elvárások:

  • Gépészmérnök/mechatronikai mérnök végzettség

  • Aktív, tárgyalóképes angolnyelv-tudás

  • NC/CNC gépek karbantartásában szerzett gyakorlat

  • 2D/3D tervezőprogram ismerete (AutoCAD, CATIA)

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • PLC programozói ismeret

  • Robot, CNC programozói ismeret

  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete

  • Munkavégzés IATF16949

  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)

  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye északkeleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés