www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 77 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Karbantartási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Fejlesztési csoport munkájában aktív részvétel
  • A fejlesztési csoporttól rendelt egyedi célgépekről, robotcellákról teljes 3D modell készítése SolidWorks használatával
  • Projektekhez tartozó teljes műszaki dokumentáció elkészítése
  • Gyártás pontos megszervezése, belső és külső erőforrások használatával
  • Aktív részvétel a teszt készülékek gyártásában
  • Készülékekhez tartozó pótalkatrész lista összeállítása

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök / mechatronikai mérnöki diploma

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • CAD/CAM ismeret
  • CNC programozásban szerzett tapasztalat
  • Termékfejlesztésben, műszaki tervezésben szerzett tapasztalat
  • Tervező szoftverek (Solidworks, AutoCad) magas fokú ismerete
  • Alapfokú elektronikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békéscsaba
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök, Mérnök
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol