www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2017.05.03.
Hirdetés azonosító: 1100162

Pozíció leírása / Job description

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt Karbantartó Mérnök pozícióba kollégát.

Feladatok:

- A karbantartási munkák, folyamatok műszaki támogatása, hatékonyságának tervszerű növelése, a termelőgépek (rendelkezésre állásának)megbízhatóságának folyamatos javítása, műszaki projektek vezetése.
- CNC megmunkáló gépek és célgépek megelőző karbantartása (CNC köszörűk, marógépek, szikraforgácsoló gépek)
- Gépek / berendezések telepítése, módosító, fejlesztő projektjeinek levezénylése
- Hibaelhárítás, a hibák gyökér okának megállapítása akcióterv meghatározása céljából, javítási, felújítási feladatok megszervezése
- Tervezett, időszakos karbantartások szakmai felügyelete
- Dolgozói betanítások, méréstechnikai, diagnosztikai ismeretek oktatása
- Karbantartási tevékenységek dokumentálása
- Statisztikák készítése a karbantartási folyamatok hatékonyságáról
- Karbantartáshoz szükséges alkatrészek és eszközök beszerzése

Elvárások:

- Műszaki felsőfokú végzettség (elektromos / gépész)
- Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás kritérium
- Gyakorlat a karbantartás területén,1-3 év
- Megbízható, precíz munkavégzés, logikus gondolkodás
- Jó kommunikáció és problémamegoldó képesség
- Terhelhetőség, szervezőkészség, project tapasztalat
- Számítástechnikai ismeretek, rendszer szemlélet
- Időszakos Németországi betanulás
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- SAP karbantartási modul ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- Utazás és lakhatás biztosítása Németországban

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a