www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • Frissítve 24 napja

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Karbantartási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Karbantartási tervek készítése, dokumentálási rendszerbe illesztése
  • A felügyeletére bízott projekteken karbantartással, üzemeléssel kapcsolatos elemzések készítése
  • Karbantartási anyagok, eszközök beszerzése, beszállítók versenyeztetése
  • Fizikai állomány munkájának támogatása mérnöki módszerekkel
Elvárásaink:
  • Gépészmérnök vagy Villamosmérnöki végzettség (előny: mechatronika szakirány)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Békéscsaba
Kategória Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Békés