www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1084297
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBIZÓNK:
Partnerünk a világ 5 kontinensén közel 17 000 munkatársat foglalkoztat. Egy csapatként dolgoznak határokon, kontinenseken átnyúlva. A mottójuk, hogy a sikeres vállalatnak folyamatosan fejlődni és alkalmazkodni kell egy gyorsan változó világban. A világ egyik legnagyobb float- és feldolgozott üveg gyártójának leányvállalata. A cég különböző lehetőségeket kínál több, mint 25 országban világszerte. Függetlenül attól, hogy a világ melyik pontján dolgozik a megbízónknál, lehetősége nyílik tudását bővíteni és egy globális csapat részeként tevékenykedni.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Békés megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Nemzetközi környezet
  • Dinamikus és sikeres csapat
  • Stabil biztos munkahely

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Ellenőrizni a beérkező anyagok, szolgáltatások megfelelő mennyiségi és minőségi megfelelését
  • Koordinálni a termelési területek gépi karbantartási munkálatait, figyelni a karbantartási igényeket
  • Meghatározni a folyamatban lévő tevékenységek alapján a területek feladatait, ellenőrizni azok végrehajtását, és számon kérni a költségek alakulását
  • Részt venni a gyár fejlesztési- és módosítási programjának kidolgozásában, koordinálni az új gépek, berendezések beüzemelését
  • Szervezni, irányítani és ellenőrizni az irányítási területének költséghatékony működését.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • Tervezési és műszaki szabvány ismeret
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Terelhetőség
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreativitás
  • Csapatszellem

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi email címre!

Köszönjük!
NÁLUNK Ön a LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya