www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Szeretne egy amerikai multinacionális cégnél dolgozni? Jelentkezzen hozzánk! Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A géppark biztosítása gépészeti vagy vezérléstechnikai oldalról

  • A karbantartási stratégia megvalósulásának támogatása a hibák feltárásával és megoldásával

  • A karbantartási költségkeret biztosítása

  • A terület fejlesztését célzó beruházások kivitelezésében való részvétel

  • A műszakos gépkezelőkkel és a villanyszerelői csapattal való együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) gépész/villamos/automatizálási mérnöki végzettség

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office)

  • Kitűnő problémamegoldó készség

Személyes kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs készség

  • jó problémamegoldó képesség

  • határozott, önálló munkavégzés

  • rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Teljesítményalapú bónusz

  • Cafeteria juttatás

  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.