www.cvonline.hu
Karbantartó mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1079411

 Multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • A termelőeszközök megbízhatóságának biztosítása
  • A krónikus és költséges géphibák beazonosítása, azokra fejlesztési terv kidolgozása
  • Technikai segítség nyújtás, oktatás a karbantartó személyzet, illetve a gépkezelők számára
  • Hatékony megelőző karbantartási program kidolgozása, nyomon követése
  • Megfelelő gépkezelési és gépgondoskodási program biztosítása, kidolgozása
  • Alkatrész cserék, beállítások, felújítások ellenőrzése a kiválasztott gépeken
  • Prediktív karbantartási technikák bevezetése, kidolgozása
  • Karbantartási igények meghatározása, fejlesztése
  • A karbantartási költségek optimalizálása

Elvárások:

  • Gépészmérnök diploma vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság (gépátvétel)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.