www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó vállalat számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A termelésben használt berendezések rendelkezésre állásának biztosítása;
Karbantartási tervek, műszaki dokumentációk készítése, aktualizálása;
Részvétel új projektek bevezetésében, egyéb projektek támogatása;
Karbantartási csoport szakmai, műszaki irányítása;
A szükséges alkatrészek rendelésének előkészítése;
Riportok készítése a szakmai felettes részére;
Hatékonyság javító, újító javaslatok kidolgozása;
Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Követelmények:

Műszaki szakirányú felsőfokú végzettség
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Hasonló területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
Autocad felhasználói szintű ismerete

Előny:

Német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Fejér megye, Mór

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Izgalmas, motiváló környezet
Hosszú távú munkalehetőség
Utazási költségtérítés

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Mór, Tatabánya, Veszprém, Veszprém
Egyéb hasonló állások Önnek
IPARI PROJEKTMÉRNÖK (HF 11-7781)