www.cvonline.hu
Karbantartó mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Komárom-Esztergom, Magyarország
Hozzáadva: 2017.10.19.
Jelentkezési határidő: 2016.09.19.
Hirdetés azonosító: 1076459
lejárt

Tatabánya környéki partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Karbantartási rendszer folyamatos fejlesztése (TPM)
  • Karbantartási utasítások kidolgozása, gépspecialisták és technikusok oktatása
  • Gépspecialisták és technikusok szakmai támogatása
  • Karbantartási technológiák, műveletek kidolgozása, folyamatos fejlesztése, dokumentálása
  • Karbantartási és berendezés FMEA dokumentumok elkészítése és folyamatos fejlesztése
  • Gépek elérhetőségének folyamatos fejlesztése, nem tervezett állásidők csökkentése, tervezett állásidők optimalizálása
  • Fejlesztési projektek támogatása, berendezések, szerszámok, készülékek tervezése, továbbfejlesztése
  • Új gyártósorok, meglévő berendezések és gyártósorok műszaki specifikációinak elkészítése és szükség esetén módosítása
  • Berendezések beszerzési folyamatának támogatása (ajánlatok értékelése, beszerzési osztály támogatása beszállító kiválasztásában)
  • Részvétel 8D folyamatban (berendezésre visszavezethető problémák megoldása)

Elvárások:

  • Gépész- vagy mechatronikai mérnöki diploma
  • Gép/szerszám tervezései ismeretek (2D/3D), berendezések üzemeltetése terén szerzett tapasztalat
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
  • Vezérléstechnikai és PLC ismeret előny
  • Karbantartási mérnök munkakörben szerzett legalább hároméves tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • MS Office alkalmazások ismerete valamint CAD rendszerek tervezési szintű ismerete (3D/2D) ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó elemző- és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Stabil, hosszú távú munkahely

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.