www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 184 napja lejárt

A  szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő
veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • A gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása, megelőző karbantartások tervezése
  • Gyártásban fellépő problémák analizálása, korrekciós intézkedések végrehajtása
  • Karbantartási tervek, munkautasítások felülvizsgálata, műszaki dokumentációk naprakészen tartása
  • Megmunkáló gépek tartalék alkatrész készletének meghatározása, nyomon követése
  • Kapcsolattartás külső-belső partnerekkel
  • Új gyártó berendezések beüzemelésében való közreműködés

Szükséges képzettség:

  • Gépész- vagy Mechatronikai mérnök végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Megmunkáló központok karbantartásában szerzett többéves tapasztalat
  • TPM rendszer és megelőző karbantartási technikák ismerete
  • Megmunkálási technológiák ismerete
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • NC és PLC programozási ismeret
  • SolidWorks tervezőprogram felhasználói ismerete
  • Hajtás szabályzási ismeret (Sinumerik)
  • LEAN ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016.07.03-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Hegesztőmérnök

Work Force Kft.

Nemzetközi vasúti járműgyártó partnercégünk szá...
Magyarország

Hegesztőüzem csarnokvezető

Minőségügyi vezető

Megbízható, stabil háttérrel rendelkező, egyedi...