www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 470 napja lejárt

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég hosszú távú munkalehetőséget ajánl

munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Együttműködés a beruházási javak technikai specifikációinak előállításában
  • Együttműködés a gépek, berendezések és szerszámok átadás- átvétele és jóváhagyásában
  • Minden berendezés alapadatának biztosítása a mindenkori elektronikus rendszerben
  • Karbantartási és javítási tervek elkészítése és megvalósítása
  • Karbantartási intézkedések végrehajtása (Karbantartás, felügyelet és kijavítás)
  • A karbantartási intézkedések karbantartása az IT- rendszerben
  • Raktári és tartalék alkatrészek ügyintézése és beszerzése a beszerzéssel és a termeléssel egyeztetve
  • Jobbítási és optimalizálási koncepciók kidolgozása és megvalósítása
  • A karbantartás munkatársainak irányítása

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi)
  • Kifejezetten erős ismeretek a hidraulika és elektronika valamint a műanyagfeldolgozás szakirányban
  • Német vagy angol nyelv középfokú ismerete
  • Számítógép felhasználói ismeretek: Word, Excel
  • Határozott fellépés, csapatmunkára való képesség
  • Gyakorlatias beállítottság, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Étkezési utalvány
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő
Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német