www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 242 napja lejárt

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk karbantartó mérnököt.

Pozíció azonosító: Szo1km
Kategória: Gépészmérnök, Karbantartó mérnök
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Vas megye

Feladatok

  • gépek, berendezések és gyártósorok műszaki állapotának folyamatos figyelemmel kísérése, szükséges beavatkozások koordinálása,
  • karbantartási folyamatok folyamatos fejlesztése, újak bevezetése,
  • gépek elérhetőségének növelése, állásidők csökkentése,
  • gépépítési/gépfejlesztési projektek karbantartói támogatásának biztosítása,
  • gépek karbantartásához emberi erőforrás rendelkezésre bocsátása, folyamatának legkisebb állásidővel járó leszervezése,
  • gépek tervszerű és eseti karbantartásának és javításának támogatása, ellenőrzése,
  • beruházási és költség tervek követése,
  • kapcsolattartás gép beszállítókkal,
  • tartalék alkatrészek biztosítása, kezelés, raktározás,
  • karbantartói csoport irányítása.

Elvárások

  • felsőfokú gépészmérnöki végzettség,
  • angol és/vagy német nyelv szakmai, társalgási szintű ismerete,
  • sorozatgyártásban szerzett karbantartói/karbantartó mérnöki tapasztalat,
  • automata gépek karbantartásában, karbantartás szervezésében szerzett tapasztalat,
  • karbantartási utasítások és tervek készítésében szerzett gyakorlat.

Előny

  • SAP ismeret,
  • TPM ismeret,
  • Lean ismeret,
  • autóiparban szerzett tapasztalat,
  • vezetési gyakorlat.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő