www.cvonline.hu
Karbantartó mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1041933
lejárt

(Békés
Békés

Pozícióleírás
Építőipari területen piacvezető, kiemelkedő tapasztalattal és eredményekkel rendelkező ügyfelünk számára keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
- A gyár éves karbantartási tervének elkészítése,
- karbantartás informatikai rendszerének beüzemelése,
- szükséges anyag és eszközszükséglet biztosítása, tárolásának megszervezése,
- a karbantartás éves költségvetésének elkészítése.

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Követelmények
- Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség,
- 0-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
- magabiztos, aktív középfokú német vagy angol nyelvtudás,
- határozottság, önállóság.

- Önálló, felelősségteljes munkakör,
- barátságos munkahelyi légkör,
- költözési támogatás.